किसी अंय वेबसाइट के बारे में जानकारी ढूंढें


इस डेटा को अंतिम बार अपडेट किया गया था Aug 24 2018 अपडेट

जानकारी joq.al


शीर्षक

JETA OSH QEF


मेटा विवरण

Krijuar më 5 shkurt 2010, Joq.al është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë materialet? Nga ju dhe komuniteti. Përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë.


प्रोटोकॉल

https

DNS रिपोर्ट joq.al


CNAME

Undefined


IP

104.18.36.160

104.18.37.160


MX

Exchange: mail.joq.al

Priority: 0


NAPTR

Undefined


NS

theo.ns.cloudflare.com

lily.ns.cloudflare.com


PTR

Undefined


SOA

Expire: 604800

Hostmaster: dns.cloudflare.com

Min TTL: 3600

NS name: lily.ns.cloudflare.com

Refresh: 10000

Retry: 2400

Serial: 2028669341


SRV

Undefined


TXT

v=spf1 +a +mx +ip4:107.173.77.145 ~all

सर्वर स्थान joq.al


AS संख्या या नाम

AS13335 Cloudflare Inc


शहर

Montreal


देश

Canada


देश कोड

CA


इंटरनेट सेवा प्रदाता

Cloudflare


अक्षांश

45.5017


देशांतर

-73.5673


संगठन

Cloudflare


वेबसाइट का पता

104.18.36.160


क्षेत्र

QC


क्षेत्र का नाम

Quebec


समयक्षेत्र

America/Toronto


ज़िपकोड

H4X

सोशल नेटवर्क लिंक joq.al


फेसबुक


ट्विटर


इंस्टाग्राम

https://www.instagram.com/jetaoshqef/?hl=en


यूट्यूब

https://www.youtube.com/joqal


गूगल प्लस


लिंक्डइन